• Відкриті торги
  • КЕП

ЗЗР

Оголошено тендер

1 400 000.00 UAH
Номер: cef8e6e721c1407da8536003295cf9dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2021-07-12-000187-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Замовник: Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
Очікувана вартість: 1 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ЗЗР
Річний план закупівлі на: 2021
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Липень 2021
Класифікатор ДК 021:2015: 24450000-3 Агрохімічна продукція
Дата опублікування: 12.07.2021 09:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описвласні кошти
Сума1 400 000.00 UAH