-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ЗЗР
Тендер Prozorro UA-2021-04-14-001296-a
ЗЗР (детально в технічній специфікації)
Завершена
950 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 9 500.00 UAH
Номер:
a66b256ed5f1461795cd6844552935a6
Внутрішній номер закупівлі:
9509288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2021-04-14-001296-a
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
950 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
9 500.00 UAH
Період уточнення:
14.04.2021 13:35 - 20.04.2021 00:00
Період прийому пропозицій:
14.04.2021 13:35 - 30.04.2021 14:00
Аукціон:
05.05.2021 14:04 - 05.05.2021 14:31
Період кваліфікації:
05.05.2021 14:31 - 06.05.2021 09:07
Період завантаження договору:
06.05.2021 09:07 - 26.05.2021 09:07
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Описвласні кошти
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях180 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Кількість
1180 літр
Період постачання
до 31.12.2021
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ФІРМА ЕРІДОН"
Оскарження: 06.05.2021 09:07 - 17.05.2021 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
43106699
-
Контактна особа:
Ковальов Сергій 380950235723 KOVALOV.SERHII@ERIDON.UA https://www.eridon.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Чопилки, 08467, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Чопилки, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 35
Оскарження: 06.05.2021 09:07 - 17.05.2021 00:00
Початкова пропозиція
935 424.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
830 793.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
06.05.2021 09:07
Відповіді на вимоги
10
Документи
31
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ТЕНФОР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40824063
-
Контактна особа:
Горбатко Віталій Олегович +380939217986 vitaliyg97@gmail.com
-
Адреса:
61117, Україна, Харківська область, місто Харків, Ленінський район ВУЛИЦЯ ЗОЛОЧІВСЬКА буд. 22 кв. 68
Початкова пропозиція
950 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
837 216.40 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
3
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "УКРАГРОХІМПОСТАЧ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43465096
-
Контактна особа:
Порохняч Ігор 380967596643, 380967596643 uahp.pro@gmail.com
-
Адреса:
61176, Україна, Харківська область, Харків, ВУЛИЦЯ КРАСНОДАРСЬКА, будинок 179-Б, квартира 112
Початкова пропозиція
948 120.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
880 910.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги
10
Документи
21
Скарги
0
Контракти
Номер:
24b4eadc95f949c799be6ab4ec913a3b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-001296-a-b1
Постачальник:
ТОВ "ФІРМА ЕРІДОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43106699
-
Контактна особа:
Ковальов Сергій 380950235723 KOVALOV.SERHII@ERIDON.UA https://www.eridon.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Чопилки, 08467, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Чопилки, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 35
Номер договору:
108
Сума договору:
830 793.60 UAH з ПДВ
Сума договору:
692 328.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Дата підписання:
21.05.2021 00:00
Статус:
Виконаний