-
Відкриті торги
-
КЕП
ЗЗР
ЗЗР (детально в технічній специфікації)
830 793.60
UAH з ПДВ
Номер:
24b4eadc95f949c799be6ab4ec913a3b
Ідентифікатор договору:
UA-2021-04-14-001296-a-b1
Замовник:
Державне підприємство "Дослідне господарство Інституту рису Національної академії аграрних наук України"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32368222
-
Контактна особа:
Набока Анна +380553734687 tender.rice@ukr.net http://rice.in.ua
-
Адреса:
75705, Україна, Херсонська область, с. Антонівка, вул. Студентська, 11, с. Антонівка, Скадовський р-н, Херсонська обл
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Постачальник:
ТОВ "ФІРМА ЕРІДОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43106699
-
Контактна особа:
Ковальов Сергій 380950235723 KOVALOV.SERHII@ERIDON.UA https://www.eridon.ua/
-
Адреса:
Україна, Київська область, Чопилки, 08467, Київська обл., Переяслав-Хмельницький район, село Чопилки, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 35
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Опис:
ЗЗР (детально в технічній специфікації)
Номер договору:
108
Дата підписання:
21.05.2021 00:00
Період дії договору:
21.05.2021 00:00 - 31.12.2021 00:00
Сума договору:
830 793.60 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 138 465.60 UAH)
Оплачено:
238 694.40 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 39 782.40 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ЗЗР
Кількість
1180 літр
Період постачання
до 31.12.2021