-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Трос пластиковий для протяжки кабелю 15м з направляючим дротовим тросом Mutlusan (54-69-85...×-
Трос пластиковий для протяжки кабелю 15м з направляючим дротовим тросом Mutlusan (54-69-85)
- ID: UA-2026-08-31-003052-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236351
ОБЛАСНИЙ КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ДРАМАТИЧНИЙ ТЕАТР ІМ. Т.Г.ШЕВЧЕНКА" ЄДРПОУ: 02225743ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
кріпильні деталі для виконання технічного обслуговування гелікоптерів- ID: UA-2026-08-31-003054-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236350
ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги медичного огляду працівників Замовника- ID: UA-2026-08-31-003058-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236348
Виконавчий комітет Студениківської сільської ради ЄДРПОУ: 44141598ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання степлера канцелярського- ID: UA-2026-08-31-003060-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236346
Початкова школа № 311 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 22934200ДК 021:2015: 30197320-5 СтеплериАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки- ID: UA-2026-08-31-003059-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236345
Комунальне Некомерційне Підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги Зимноводівської сільської ради Львівського району Львівської області" ЄДРПОУ: 42750109ДК 021:2015: 50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги по технічному обслуговуванню і ремонту транспортних засобів, складових частин тран...×-
Послуги по технічному обслуговуванню і ремонту транспортних засобів, складових частин транспортних засобів (Сміттєвоз SCANIA P340 , реєстраційний номер АВ5929МЕ , рік випуску 2015) ДК 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
- ID: UA-2026-08-31-003050-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236344
ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Садова техніка різна (Обприскувач ручний)- ID: UA-2026-08-31-003049-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236343
ДК 021:2015: 16160000-4 Садова техніка різнаАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з водовідведення (РСЦ ГСЦ МВС м. Житомир, вул.Покровська,96)- ID: UA-2026-08-31-003045-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236336
РЕГІОНАЛЬНИЙ СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР ГСЦ МВС В РІВНЕНСЬКІЙ, ВОЛИНСЬКІЙ ТА ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТЯХ (ФІЛІЯ ГСЦ МВС) ЄДРПОУ: 45543373ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поховальні та супутні послуги- ID: UA-2026-08-31-003033-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236335
Лосинівська селищна рада Ніжинського району Чернігівської області ЄДРПОУ: 04412461ДК 021:2015: 98370000-7 Поховальні та супутні послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Молоко- ID: UA-2026-08-31-003043-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236334
Липовецький ліцей №3 Липовецької міської ради Вінницької області ЄДРПОУ: 21727539ДК 021:2015: 15510000-6 Молоко та вершкиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
44810000-1 Фарби. Фарба біла емаль 2,8 кг- ID: UA-2026-08-31-003044-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236333
Комунальне некомерційне підприємство"Знам'янська міська лікарня ім. А.В. Лисенка" Знам'янської міської ради ЄДРПОУ: 01111227ДК 021:2015: 44810000-1 ФарбиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Шпуля мотокоси 26-2 STIHL- ID: UA-2026-08-31-003037-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236332
ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ЦЕНТР СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ (НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ) ЗНАМ'ЯНСЬКОЇ МІСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЄДРПОУ: 35205472ДК 021:2015: 16810000-6 Частини для сільськогосподарської технікиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
24950000-8 Спеціалізова хімічна продукція (пластифікатор для бетону)- придбання матеріалів...×-
24950000-8 Спеціалізова хімічна продукція (пластифікатор для бетону)- придбання матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом
- ID: UA-2026-08-31-003040-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236331
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ БЛИЗНЮКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЛОЗІВСЬКОГО РАЙОНУ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 43966113ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування напівпричепа KOGEL SD VIN WK0S000...×-
Послуги з поточного ремонту і технічного обслуговування напівпричепа KOGEL SD VIN WK0S0002400244025
- ID: UA-2026-08-31-003035-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236329
Військова частина 9971 ЄДРПОУ: 14321661ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Дріжджі ( ДК 021:2015:15890000-3)- ID: UA-2026-08-31-003032-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30236328
ВІДДІЛ ОСВІТИ КОТЕЛЕВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43976032ДК 021:2015: 15890000-3 Продукти харчування та сушені продукти різніЗавершена -