-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021:2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Відниківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Відники, вул. Шкільна, 1 , Гаївська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Гаї, вул. Степана Бандери, 1, Шоломинська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Шоломинь, вул. Шевченка, Кротошинський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50-Б; Пасіки-Зубрицька гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Пасіки-Зубрицькі, пл. Незалежності, 4, Дмитровичівська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Дмитровичі, вул. Шкільна, 1
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011484-a
Завершена
1 878 525.00
UAH без ПДВ
Номер:
37f3afd054f94674a4cdfa864400b151
Внутрішній номер закупівлі:
30244757
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011484-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДАВИДІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
41188209
-
Адреса:
81151, Україна, Львівська область, Львівський район село Давидів, вул.Незалежності, будинок 1 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дудко Уляна Григорівна +380975041539 GALYNA559@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 878 525.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Умови поставки:
підписання договору - 100%
- Подіяпідписання договору
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях75 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015: 55520000-1 – Кейтерингові послуги ( Послуги з організації шкільного харчування дітей (ДК 021:2015: 55523100-3 - Послуги з організації шкільного харчування), місце надання послуг: Відниківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Відники, вул. Шкільна, 1 , Гаївська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Гаї, вул. Степана Бандери, 1, Шоломинська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Шоломинь, вул. Шевченка, Кротошинський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50-Б; Пасіки-Зубрицька гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Пасіки-Зубрицькі, пл. Незалежності, 4, Дмитровичівська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Дмитровичі, вул. Шкільна, 1
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
81151, Україна, Львівська область, Львівський район,, Відниківська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с.Відники, вул. Шкільна, 1 , Гаївська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Гаї, вул. Степана Бандери, 1, Шоломинська гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Шоломинь, вул. Шевченка, Кротошинський ліцей Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Кротошин, вул. Княгині Ольги, 50-Б; Пасіки-Зубрицька гімназія Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Пасіки-Зубрицькі, пл. Незалежності, 4, Дмитровичівська початкова школа Давидівської сільської ради Львівського району Львівської області, Львівська область, Львівський район, с. Дмитровичі, вул. Шкільна, 1.
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Лобян Олена Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2944107086
-
Контактна особа:
Лобян Олена Володимирівна 0675792552
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львівський район,, м.Винники вул Кільцева5/14
Ціна пропозиції
1 878 525.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
adb2131b9c694f129a813dd55b9c9bc3
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011484-a-a1
Постачальник:
ФОП Лобян Олена Володимирівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2944107086
-
Адреса:
79495, Україна, Львівська область, Львівський район,, м.Винники вул Кільцева5/14
Номер договору:
31/08-1
Сума договору:
1 878 525.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний