-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного Забезпечення, Послуги з надання доступу до онлайн-сервісів віртуальної АТС з правом користування програмною продукцією.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011482-a
Завершена
64 583.00
UAH без ПДВ
Номер:
fd3d001b3ddb469ab8aa061987a0ea8a
Внутрішній номер закупівлі:
30244755
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011482-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ІМ. І.І. МЕЧНИКОВА» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
01985423
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, ПЛОЩА СОБОРНА, 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Приходько Олена Геннадіївна 380562339500 tender.dnepr.po@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
48510000-6 Пакети комунікаційного програмного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
UA-2026-07-09-004750-a
Очікувана вартість:
64 583.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з надання доступу до спеціалізованого хмарного програмного забезпечення (CRM-система, Віртуальна АТС) для автоматизації медичного контакт-центру з правом користування для 8 (восьми) користувачів
Кількість
5 місяць
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ «ЦИФРОВА МАРКЕТИНГОВА ПЛАТФОРМА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44692243
-
Контактна особа:
Георгій Курбанов 380952717019 company@svitsoft.com
-
Адреса:
03195, Україна, Київська область, Київ, Вільямса Академіка
Ціна пропозиції
64 583.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
0a80940d0c3c4f2bb5374602dd9936c1
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011482-a-a1
Постачальник:
ТОВ «ЦИФРОВА МАРКЕТИНГОВА ПЛАТФОРМА»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44692243
-
Адреса:
03195, Україна, Київська область, Київ, Вільямса Академіка
Номер договору:
15-ВВО
Сума договору:
64 583.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з надання доступу до спеціалізованого хмарного програмного забезпечення (CRM-система, Віртуальна АТС) для автоматизації медичного контакт-центру з правом користування для 8 (восьми) користувачів: 12 916.60000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
24.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
24.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний