-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою: Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 14)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011467-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
153 000.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
03
год
45
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
2466c2ae2b0b44fbb2a50993498d189b
Внутрішній номер закупівлі:
30244746
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011467-a
Замовник:
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20559092
-
Адреса:
76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Франка, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Микитюк Людмила Олександрівна 380977313292 hos.luda.if@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:15 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:15 - 08.09.2026 09:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:15 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 09.09.2026 12:06
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 000.00 ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсор-синг),які навчаються на базі Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою: Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 14)