• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою: Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 14)

Оголошено тендер

153 000.00 UAH
Номер: 05ba29b7e818484cb6c36dbdadacf682
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013865-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради
Замовник: Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 – 55320000-9 Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг),які навчаються на базі Ліцею №3 Івано-Франківської міської ради, що розташований за адресою: Україна, Івано-Франківська область, м.Івано-Франківськ, вул. Івана Франка, 14)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 31.08.2026 17:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 1021 - Надання загальної середньої освіти закладам загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківський
Сума41 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписПКВКМБ: 1702 Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківський
Сума111 600.00 UAH