• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із перевезення зернових та олійних культур

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 01:00)

200 000.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
59
хв
20
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: abed15a64bf144acba330a8ffb692c45
Внутрішній номер закупівлі: 30244763
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011483-a   
Замовник: ІНСТИТУТ СВИНАРСТВА І АГРОПРОМИСЛОВОГО ВИРОБНИЦТВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ АГРАРНИХ НАУК УКРАЇНИ
Контактна особа: Марина Гонтаренко +380665085722 marina_2203@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:15 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:15 - 08.09.2026 01:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:15 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 12:48

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Послуги із перевезення зернових та олійних культур