-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Морозильні скрині
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011473-a
Завершена
60 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
9b304ffb9ee340dd939dfcb7ec711266
Внутрішній номер закупівлі:
30244748
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011473-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Гадяцької міської ради Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40212371
-
Адреса:
37300, Україна, Полтавська область, м. Гадяч, вул. Гетьманська, буд. 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Шульга Альона +380535421603, +380991599177 voms_misto@meta.ua https://gdc.osv.org.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39710000-2 Електричні побутові приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
60 900.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Морозильна скриня BEKO HSM 30081 H
Кількість
2 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
37300, Україна, Полтавська область, місто Гадяч, вул. Центральна, 64; вул. Швидкого, 2
На карті
Морозильна скриня Liberton LCF-290H
Кількість
1 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Морозильна скриня Liberton LCF-250H
Кількість
1 штука
Період постачання
до 18.12.2026
Місце постачання
37300, Україна, Полтавська область, місто Гадяч, вул. Свято-Преображенська, 41
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ЧИЖ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3090521499
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н місто Зіньків вул.Баленка будинок 18
Ціна пропозиції
60 900.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:15
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
840aaf47369f49efb9c200c4d4c594c6
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011473-a-a1
Постачальник:
ЧИЖ ОЛЕКСАНДР ГРИГОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3090521499
-
Адреса:
38100, Україна, Полтавська область, Полтавський р-н місто Зіньків вул.Баленка будинок 18
Номер договору:
282-Т
Сума договору:
60 900.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 16:53
Статус:
Підписаний