-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги діагностичної візуалізації (Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку без внутрішньовенного контрастування, Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку із внутрішньовенним контрастуванням (кт-ангіографія судин головного мозку))
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011469-a
Завершена
481 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
5c8cde1e69ce47e8aa1d6873001cd1f4
Внутрішній номер закупівлі:
30244744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011469-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ №1 ОДЕСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998986
-
Адреса:
65007, Україна, Одеська область, Одеса, ВУЛИЦЯ М'ЯСОЄДОВСЬКА, будинок 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
МОЛЯВКО НАТАЛЯ ВОЛОДИМИРІВНА 380661340017 evreiska@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85150000-5 Послуги діагностичної візуалізаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
481 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях5 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку без внутрішньовенного контрастування
Кількість
30 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку із внутрішньовенним контрастуванням (кт-ангіографія судин головного мозку)
Кількість
100 послуга
Період постачання
24.08.2026 - 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "САНІТАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38798256
-
Контактна особа:
Зозуля Роман Олександрович 380505864207 dc_sanitas@ukr.net
-
Адреса:
67661, Україна, Одеська область, с. Нерубайське, Енгельса, будинок 29 "Г"
Ціна пропозиції
481 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:14
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
987d14609f8b45b0a32be9f3ea88e281
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011469-a-a1
Постачальник:
ТОВ "ДІАГНОСТИЧНИЙ ЦЕНТР "САНІТАС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38798256
-
Адреса:
67661, Україна, Одеська область, с. Нерубайське, Енгельса, будинок 29 "Г"
Номер договору:
155
Сума договору:
481 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку без внутрішньовенного контрастування: 1 700.00000 UAH без ПДВ
Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку із внутрішньовенним контрастуванням (кт-ангіографія судин головного мозку): 4 300.00000 UAH без ПДВ
Послуги з обстеження хворих шляхом комп'ютерної томографії головного мозку із внутрішньовенним контрастуванням (кт-ангіографія судин головного мозку): 4 300.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний