-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів закладів загальної середньої освіти способом аутсорсингу (код 55510000-8 - Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011491-a
Завершена
1 623 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
a6ae17686aaf4b57ab4ef54642def80c
Внутрішній номер закупівлі:
30244765
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011491-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Стрілківської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43907901
-
Адреса:
82092, Україна, Львівська область, Стрілки, село Стрілки Львівська область, вул. Вербицького, 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Турянська Леся Миколаївна +380965242497 buhosstrilky@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
(Лот 1)
Очікувана вартість:
1 623 000.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
- Подіянадання послуг
- ОписРозрахунки здійснюються Замовником протягом 15 робочих днів після підписання сторонами Акту приймання-передачі наданих послуг шляхом безготівкового перерахування коштів на розрахунковий рахунок Виконавця.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях15 робочі дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Організація послуг із забезпечення одноразового гарячого харчування для учнів ЗЗСО с. Головецько, с. Верхній Лужок, с. Тур’є, с. Топільниця, способом аутсорсингу (код 55510000-8 - Послуги їдалень за ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник»)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Ліцей с. Стрілки Стрілківської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02137051
-
Контактна особа:
Піта Оксана Степанівна 0962556504
-
Адреса:
82092, Україна, Львівська область, с. Стрілки, вул. Сагайдачного, 21
Ціна пропозиції
1 623 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:19
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
c3614247e8b24e8894a96c80ce42ebe0
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011491-a-a1
Постачальник:
Ліцей с. Стрілки Стрілківської сільської ради Самбірського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
02137051
-
Адреса:
82092, Україна, Львівська область, с. Стрілки, вул. Сагайдачного, 21
Номер договору:
115
Сума договору:
1 623 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний