-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Бейдж з кріпленням- ID: UA-2026-08-31-011594-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244867
Сектор освіти, культури, молоді, спорту та інформаційної політики Селищенської сільської ради ЄДРПОУ: 44141488ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилад...×-
Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади ((НК 024:2023 34879 - Щітка для чищення дентальних протезів - Щітка колоподібна, Полірувальна щітка); (НК 024:2023 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання - Гумові інструменти для шліфування/шліфувальні інструменти); (НК 024:2023 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц - Голки стоматологічні ін'єкційні); (НК 024:2023 31876 – Збільшувач ендодонтичний - ПроФайл Стерильний); (НК 024:2023 45007 - Стоматологічний клин одноразового використання - Система клинків); (НК 024:2023 31823 -Наконечник стоматологічної бормашини - Стоматологічний турбінний наконечник, Стоматологічний кутовий наконечник); (НК 024:2023 45501 - Іригаційний наконечник до кореневих каналів - Голки іригаційні стерильні); (НК 024:2023 35969 - Шприц для стоматологічної анестезії - Дентальний шприц); 12143 - Лоток для інструментів - Лоток для скалерів); (НК 024:2023 35850 - Ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання - Ложка для зняття відбитків); (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний багаторазового використання - Шпатель для цементу); (НК 024:2023 31776 - Дзеркало стоматологічне - Дзеркало стоматологічне))
- ID: UA-2026-08-31-011590-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244866
Військова частина А7367 ЄДРПОУ: 26622756ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водовідведення м.Кременчук- ID: UA-2026-08-31-011575-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244859
СУМСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 43316700ДК 021:2015: 90430000-0 Послуги з відведення стічних водЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Автомобільні електротовари та ком...×-
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Автомобільні електротовари та комплектуючі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 31610000-5 «Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів»
- ID: UA-2026-08-31-011572-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244856
Комунальне підприємство "Міські дороги" ЄДРПОУ: 32642110ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Конектори- ID: UA-2026-08-31-011582-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244854
Запорізька обласна прокуратура ЄДРПОУ: 02909973ДК 021:2015: 32420000-3 Мережеве обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукція- ID: UA-2026-08-31-011584-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244852
ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ №11 "ЖУРАВОНЬКА" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 36317805ДК 021:2015: 15860000-4 Кава, чай та супутня продукціяАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Придбання обладнання для поточного ремонту каналізаційних систем для протирадіаційного укр...×-
Придбання обладнання для поточного ремонту каналізаційних систем для протирадіаційного укриття обліковий № 54633 закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 «Сонечко» Очаківської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-011577-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244850
Управління освіти та з гуманітарних питань Очаківської міської ради ЄДРПОУ: 20908279ДК 021:2015: 39350000-0 Каналізаційне обладнанняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення М-06 Київ - Чоп (на м. Будапешт через мм. Львів, Мукачево і Ужгород) на ділянках км 258+513 - км 322+655, км 339+825 - км 432+877 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-011580-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244849
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 1 Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Нове...×-
Лот 1 Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІІ ст. с.Нове Місто, ЗЗСО І-ІІІст. с.Міженець, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Болозів. (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011571-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244847
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сувенірна статуетка зі скла з гравіюванням- ID: UA-2026-08-31-011569-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244846
Східницька селищна рада ЄДРПОУ: 26359951ДК 021:2015: 39299000-4 Скляні виробиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в...×-
Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
- ID: UA-2026-08-31-011568-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244844
ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 43905443ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ9...×-
Запасні частини до двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)
- ID: UA-2026-08-31-011564-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244841
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)" ЄДРПОУ: 04012460ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Виконання робіт з розробки проєктної документації за об'єктом: «Капітальний ремонт зо...×-
Виконання робіт з розробки проєктної документації за об'єктом: «Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж гарячого водопостачання та централізованого опалення до ж/б №44, 46-а, 48 на проспекті Володимира Івасюка та до будівлі на проспекті Володимира Івасюка, 48-а у Оболонському районі м. Києва»
- ID: UA-2026-08-31-011561-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244840
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО" ЄДРПОУ: 40538421ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Терн...×-
Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Тернава, ЗЗСО І-ІІ ст. с.П’ятниця, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Солянуватка, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Боневичі (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
- ID: UA-2026-08-31-011562-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244838
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
-
Донорські кошти
Комплекти меблів для навчальних кабінетів фізики, української мови (малий), української мо...×-
Комплекти меблів для навчальних кабінетів фізики, української мови (малий), української мови (великий), технологій, технологій №2 ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
- ID: UA-2026-08-31-011565-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30244836
СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 65 М. ЛЬВОВА ЄДРПОУ: 22350338ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
-