-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Тернава, ЗЗСО І-ІІ ст. с.П’ятниця, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Солянуватка, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Боневичі (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011562-a
Завершена
1 289 100.00
UAH без ПДВ
Номер:
c35e1b23edb64930b001521767a53677
Внутрішній номер закупівлі:
30244838
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011562-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, КУЛЬТУРИ, СПОРТУ ТА ТУРИЗМУ ДОБРОМИЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43934500
-
Адреса:
82022, Україна, Львівська область, Нове Місто, вул. Центральна, будинок 75
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паньків Юлія 380979179495 byh.dobromyl@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації Номер у Prozorro UA-2026-08-17-011469-a Закупівля №32860021
Очікувана вартість:
1 289 100.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Лот 2. Кейтерингові послуги для організації гарячого харчування учнів ЗЗСО І-ІІ ст. с.Тернава, ЗЗСО І-ІІ ст. с.П’ятниця, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Солянуватка, ЗЗСО І-ІІ ст. с.Боневичі (Код ДК 021:2015(CPV): 55520000-1-Кейтерингові послуги)
Кількість
4 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Красніцька Марія Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2113111446
-
Контактна особа:
Красніцька Марія Ярославівна 380974899544
-
Адреса:
82060, Україна, Львівська область, Хирів, вул.Залізнична 5
Ціна пропозиції
1 289 100.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:20
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
8a628dda03844c5ca59b33d301a0c77b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-011562-a-a1
Постачальник:
ФОП Красніцька Марія Ярославівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
2113111446
-
Адреса:
82060, Україна, Львівська область, Хирів, вул.Залізнична 5
Номер договору:
04-37/90/26
Сума договору:
1 289 100.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний