• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комплекти меблів для навчальних кабінетів фізики, української мови (малий), української мови (великий), технологій, технологій №2 ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі

Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі — інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі — Рамкова угода). Закупівля співфінансується Європейським Союзом. Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються в рамках виконання заходів (кроків), передбачених Планом України, повинні походити з прийнятних країн. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 10:00)

766 286.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
11
год
36
хв
47
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 46a8ae892e4641f694c306172537011e
Внутрішній номер закупівлі: 30244836
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011565-a   
Замовник: СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 65 М. ЛЬВОВА
Контактна особа: Пестовська Зоряна Ігорівна +380322670571 szsh65lviv@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 766 286.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:20 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:20 - 10.09.2026 10:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:20 - 07.09.2026 00:00
Аукціон: з 11.09.2026 13:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴766 286.00 Комплекти меблів для навчальних кабінетів фізики, української мови (малий), української мови (великий), технологій, технологій №2 ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі