-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти меблів для навчальних кабінетів фізики, української мови (малий), української мови (великий), технологій, технологій №2 ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Оголошено тендер
919 543.20
UAH
Номер:
1e8e0093fb1b49448fa4852a94cc94c6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013855-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 65 М. ЛЬВОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
22350338
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ. РОКСОЛЯНИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СЕРЕДНЯ ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА № 65 М. ЛЬВОВА
×
-
Код ЄДРПОУ:
22350338
-
Контактна особа:
Пестовська Зоряна Ігорівна +380322670571 szsh65lviv@gmail.com
-
Адреса:
79052, Україна, Львівська область, місто Львів, ВУЛ. РОКСОЛЯНИ, будинок 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
919 543.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти меблів для навчальних кабінетів фізики, української мови (малий), української мови (великий), технологій, технологій №2 ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні меблі
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до ЗУ «Про публічні закупівлі» та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених ЗУ “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування». Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility (далі — інструмент Ukraine Facility), передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (далі — Рамкова угода).
Закупівля співфінансується Європейським Союзом.
Усі товари, товари у складі закупівель послуг, товари та/або матеріальні ресурси у складі закупівель послуг з поточного ремонту/робіт, які закуповуються в рамках виконання заходів (кроків), передбачених Планом України, повинні походити з прийнятних країн.
Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
39160000-1 Шкільні меблі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
31.08.2026 17:11
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється в рамках виконання заходів Плану України, що схвалений для реалізації фінансування Європейського Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, передбаченого Рамковою Угодою укладеною між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування Союзу для України згідно з інструментом Ukraine Facility, ратифікованою Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX. Цей крок співфінансується Європейським Союзом - Ukraine Facility". Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
-
Дата публікації:
31.08.2026 17:11
Дата модифікації:
31.08.2026 13:20
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Комплект меблів навчального кабінету фізики
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів навчального кабінету української мови (малий)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету української мови (великий)
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету технологій
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Комплект меблів для навчального кабінету технологій №2
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет/Класифікатори ТПКВКМБ - 1183 Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума275 918.13 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписМісцевий бюджет/Класифікатори ТПКВКМБ - 1184 Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЛьвів
Сума643 625.07 UAH