• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади ((НК 024:2023 34879 - Щітка для чищення дентальних протезів - Щітка колоподібна, Полірувальна щітка); (НК 024:2023 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання - Гумові інструменти для шліфування/шліфувальні інструменти); (НК 024:2023 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц - Голки стоматологічні ін'єкційні); (НК 024:2023 31876 – Збільшувач ендодонтичний - ПроФайл Стерильний); (НК 024:2023 45007 - Стоматологічний клин одноразового використання - Система клинків); (НК 024:2023 31823 -Наконечник стоматологічної бормашини - Стоматологічний турбінний наконечник, Стоматологічний кутовий наконечник); (НК 024:2023 45501 - Іригаційний наконечник до кореневих каналів - Голки іригаційні стерильні); (НК 024:2023 35969 - Шприц для стоматологічної анестезії - Дентальний шприц); 12143 - Лоток для інструментів - Лоток для скалерів); (НК 024:2023 35850 - Ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання - Ложка для зняття відбитків); (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний багаторазового використання - Шпатель для цементу); (НК 024:2023 31776 - Дзеркало стоматологічне - Дзеркало стоматологічне))

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)

283 564.94 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
51
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: f33f870ec1a34722b5d5684ee1015dc3
Внутрішній номер закупівлі: 30244866
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011590-a   
Замовник: Військова частина А7367
Контактна особа: Василь Палас +380487226341 v.olefirenko@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та приладиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 283 564.94 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:22 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 14:22

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴283 564.94 Код ДК 021:2015: 33130000-0 - Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади ((НК 024:2023 34879 - Щітка для чищення дентальних протезів - Щітка колоподібна, Полірувальна щітка); (НК 024:2023 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання - Гумові інструменти для шліфування/шліфувальні інструменти); (НК 024:2023 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц - Голки стоматологічні ін'єкційні); (НК 024:2023 31876 – Збільшувач ендодонтичний - ПроФайл Стерильний); (НК 024:2023 45007 - Стоматологічний клин одноразового використання - Система клинків); (НК 024:2023 31823 -Наконечник стоматологічної бормашини - Стоматологічний турбінний наконечник, Стоматологічний кутовий наконечник); (НК 024:2023 45501 - Іригаційний наконечник до кореневих каналів - Голки іригаційні стерильні); (НК 024:2023 35969 - Шприц для стоматологічної анестезії - Дентальний шприц); 12143 - Лоток для інструментів - Лоток для скалерів); (НК 024:2023 35850 - Ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання - Ложка для зняття відбитків); (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний багаторазового використання - Шпатель для цементу); (НК 024:2023 31776 - Дзеркало стоматологічне - Дзеркало стоматологічне))