• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

(НК 024:2023 34879 - Щітка для чищення дентальних протезів - Щітка колоподібна, Полірувальна щітка); (НК 024:2023 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання - Гумові інструменти для шліфування/шліфувальні інструменти); (НК 024:2023 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц - Голки стоматологічні ін'єкційні); (НК 024:2023 31876 – Збільшувач ендодонтичний - ПроФайл Стерильний); (НК 024:2023 45007 - Стоматологічний клин одноразового використання - Система клинків); (НК 024:2023 31823 -Наконечник стоматологічної бормашини - Стоматологічний турбінний наконечник, Стоматологічний кутовий наконечник); (НК 024:2023 45501 - Іригаційний наконечник до кореневих каналів - Голки іригаційні стерильні); (НК 024:2023 35969 - Шприц для стоматологічної анестезії - Дентальний шприц); 12143 - Лоток для інструментів - Лоток для скалерів); (НК 024:2023 35850 - Ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання - Ложка для зняття відбитків); (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний багаторазового використання - Шпатель для цементу); (НК 024:2023 31776 - Дзеркало стоматологічне - Дзеркало стоматологічне)

Оголошено тендер

303 844.69 UAH
Номер: 9f7027c71c734675b36c00329d648ec0
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-013921-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Військова частина А7367
Замовник: Військова частина А7367
Очікувана вартість: 303 844.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: (НК 024:2023 34879 - Щітка для чищення дентальних протезів - Щітка колоподібна, Полірувальна щітка); (НК 024:2023 35807 - Зубний шліфувальний диск, багаторазового використання - Гумові інструменти для шліфування/шліфувальні інструменти); (НК 024:2023 12740 - Разова голка на стоматологічний шприц - Голки стоматологічні ін'єкційні); (НК 024:2023 31876 – Збільшувач ендодонтичний - ПроФайл Стерильний); (НК 024:2023 45007 - Стоматологічний клин одноразового використання - Система клинків); (НК 024:2023 31823 -Наконечник стоматологічної бормашини - Стоматологічний турбінний наконечник, Стоматологічний кутовий наконечник); (НК 024:2023 45501 - Іригаційний наконечник до кореневих каналів - Голки іригаційні стерильні); (НК 024:2023 35969 - Шприц для стоматологічної анестезії - Дентальний шприц); 12143 - Лоток для інструментів - Лоток для скалерів); (НК 024:2023 35850 - Ложка відтискна стоматологічна багаторазового використання - Ложка для зняття відбитків); (НК 024:2023 38530 - Шпатель стоматологічний багаторазового використання - Шпатель для цементу); (НК 024:2023 31776 - Дзеркало стоматологічне - Дзеркало стоматологічне)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33130000-0 Стоматологічні та вузькоспеціалізовані інструменти та прилади
КЕКВ: 2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування: 31.08.2026 17:14

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2101020 - Забезпечення діяльності Збройних Сил України, підготовка кадрів і військ, медичне забезпечення особового складу, ветеранів військової служби та членів їхніх сімей, ветеранів війни
Сума303 844.69 UAH