-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Автомобільні електротовари та комплектуючі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 31610000-5 «Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів»
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-011572-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 330 086.57
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
01
год
36
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
6dc09c4e7e37476bb6c77404496d252c
Внутрішній номер закупівлі:
30244856
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-011572-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Роман Гладкий +380487882089 kpmd.trading@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 330 086.57 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 17:21 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 17:21 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 17:21 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 11:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 330 086.57 Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Автомобільні електротовари та комплектуючі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 31610000-5 «Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів»