-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Автомобільні електротовари та комплектуючі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 31610000-5 «Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів»
Оголошено тендер
1 596 103.88
UAH
Номер:
31724db407554a689d252064e53e4a80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013932-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міські дороги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
32642110
-
Адреса:
65031, Україна, Одеська область, м. Одеса, вул. Промислова, 38
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 596 103.88 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Оплата видатків з благоустрою населених пунктів, а саме: Автомобільні електротовари та комплектуючі за кодом ЄЗС ДК 021:2015: 31610000-5 «Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів»
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:15
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Автомобільні електротовари та комплектуючі (різні)
Кількість
2135 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти територіальної громади та/або кошти від господарської діяльності підприємства
Сума1 596 103.88 UAH