• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

Завершена

3 738 859.20 UAH з ПДВ
Номер: 2c896445fd5f4312837dbd8214e4792b
Внутрішній номер закупівлі: 30244844
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011568-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ БЛАГОУСТРОЮ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Вікторія Протас +380342537647 tender2021db@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 3 738 859.20 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з благоустрою та відновлення покриття території біля будинку № 47 на вул. Довгій в м. Івано-Франківську (ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)
Код ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.10.2026
Місце постачання 76000, Україна, Івано-Франківська область, м. Івано-Франківськ, територія біля будинку № 47 на вул. Довгій На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СпецБудМонтаж-Інжиніринг"
Ціна пропозиції 3 738 859.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 17:21
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 4f6c97c34ebf49d7bab1addf1e84bb9e
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-011568-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СпецБудМонтаж-Інжиніринг"
Номер договору: 97/26
Сума договору: 3 738 859.20 UAH з ПДВ
Сума договору: 3 115 716.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 17:08
Статус:
Підписаний
docx
3.Відомість реурсів.docx
docx
4. Загальновиробничі.docx
docx
5. Адмінвитрати.docx
pdf
Договір 97.pdf
docx
2. Локальний кошторис.docx
docx
6. Кошторисний прибуток.docx
docx
7. Інформ про ціни.docx
docx
1. Договірна ціна.docx
doc
Договір 97.doc