• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

2 978.15 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
18
год
00
хв
49
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 6b4ea32f0f4a406eaaad0447ddf25546
Внутрішній номер закупівлі: 30244841
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011564-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "АВТОТРАНСПОРТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)"
Контактна особа: Ірина Фролова +380679718971 frolova.irena@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 34310000-3 Двигуни та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 2 978.15 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:20 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:20 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:20 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 12:52

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 978.15 Запасні частини до двигунів (в асортименті) на автомобіль Hyundai Tucson (Vin TMAJ3813BLJ984661)