• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виконання робіт з розробки проєктної документації за об'єктом: «Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж гарячого водопостачання та централізованого опалення до ж/б №44, 46-а, 48 на проспекті Володимира Івасюка та до будівлі на проспекті Володимира Івасюка, 48-а у Оболонському районі м. Києва»

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 14 днів (до 15.09.26 12:00)

1 949 172.49 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
14
дн
14
год
38
хв
25
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b8395af97e704cffb0841006e9f1bec3
Внутрішній номер закупівлі: 30244840
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-011561-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Пухальська Дар’яна Андріанівна 380442076794 pukhalska.da@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 949 172.49 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 17:20 - 12.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 17:20 - 15.09.2026 12:00
Період оскарження: 31.08.2026 17:20 - 12.09.2026 00:00
Аукціон: з 16.09.2026 12:11

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 949 172.49 Виконання робіт з розробки проєктної документації за об'єктом: «Капітальний ремонт зовнішніх теплових мереж гарячого водопостачання та централізованого опалення до ж/б №44, 46-а, 48 на проспекті Володимира Івасюка та до будівлі на проспекті Володимира Івасюка, 48-а у Оболонському районі м. Києва»