-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Кліматичне обладнання- ID: UA-2026-08-31-012237-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245530
Військова частина А4668 ЄДРПОУ: 26637195ДК 021:2015: 42512200-0 Настінні кондиціонери повітряПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Конструкційні матеріали, код за ДК 021-2015: 44000000-0 «Конструкції та конструкційні мате...×-
Конструкційні матеріали, код за ДК 021-2015: 44000000-0 «Конструкції та конструкційні матеріали: допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)» (8.39)
- ID: UA-2026-08-31-012248-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245527
Військова частина А4948 ЄДРПОУ: 26638852ДК 021:2015: 44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)Активна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Печиво пісочне- ID: UA-2026-08-31-012250-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245524
Комунальний заклад Львівської обласної ради Професійно-технічне училище-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора ЄДРПОУ: 03191584ДК 021:2015: 15820000-2 Сухарі та печиво; пресерви з хлібобулочних і кондитерських виробівАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот №1:Дизельне паливо, Бензин А-95- ID: UA-2026-08-31-012245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245521
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 44133477ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Закупівля робіт із розробки та виготовлення проектно-кошторисної документації стадії робоч...×-
Закупівля робіт із розробки та виготовлення проектно-кошторисної документації стадії робочий проєкт для проведення робіт на Об’єкті: "Капітальний ремонт будівлі №______________* с. Гавришівка (комплексна будівля з їдальнею та медичним пунктом) (ремонт покрівлі) (коригування)"
- ID: UA-2026-08-31-012240-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245519
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ ЄДРПОУ: 08320218ДК 021:2015: 71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 22- ID: UA-2026-08-31-012241-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245518
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15870000-7 Заправки та приправи- ID: UA-2026-08-31-012239-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245515
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15870000-7 Заправки та приправиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-06 Р...×-
Поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Т-18-06 Рівне - Млинів - Берестечко - Буськ - Перемишляни на ділянці км 22+345 - км 85+340 (окремими ділянками)
- ID: UA-2026-08-31-012243-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245514
СЛУЖБА ВІДНОВЛЕННЯ ТА РОЗВИТКУ ІНФРАСТРУКТУРИ У РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 25894919ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне переоснащення системи кондиціювання у м. Львові - 45331200-8- ID: UA-2026-08-31-012232-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245510
Національний Банк України ЄДРПОУ: 00032106ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)- ID: UA-2026-08-31-012229-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245507
Державна установа "Центр пробації" ЄДРПОУ: 41847154ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Питна вода- ID: UA-2026-08-31-012226-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245506
Державне підприємство "Науково - дослідний інститут "Еластик" ЄДРПОУ: 00151644ДК 021:2015: 41110000-3 Питна водаЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Спеціалізована хімічна продукція- ID: UA-2026-08-31-012228-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245505
ДК 021:2015: 24950000-8 Спеціалізована хімічна продукціяАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0- ID: UA-2026-08-31-012227-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245504
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Національний фонд інвестицій України" ЄДРПОУ: 44304209ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія- ID: UA-2026-08-31-012225-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245503
Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради» ЄДРПОУ: 02008951ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи та пристрої нагляду та охорони- ID: UA-2026-08-31-012222-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245502
Управління поліції охорони в Одеській області ЄДРПОУ: 40108934ДК 021:2015: 35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-