-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Лот №1:Дизельне паливо, Бензин А-95
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012245-a
Завершена
307 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
32df00cbd63d4a67938e9158f744ed12
Внутрішній номер закупівлі:
30245521
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012245-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ПЕРЕГІНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44133477
-
Адреса:
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сагайдачного, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Пилипів Юлія Михайлівна 380980973022 uliyapu@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
(ID: UA-2026-08-20-005463-a) (ЛОТ №1)
Очікувана вартість:
307 000.00 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- ОписОплата за договором здійснюється на підставі видаткової накладної Постачальника протягом 30 календарних днів з моменту поставки товару шляхом перерахування на поточний рахунок Постачальника 100% вартості товару, що передається згідно поданої заявки.
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%
- Подіядата подання заявки
- ОписСтрок поставки товарів: до 31 грудня 2026 року включно
- Розмір100%
- ТипПовторювана поставка
- Період у днях120 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Дизельне паливо
Кількість
600 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сагайдачного, будинок 26
На карті
Дизельне паливо
Кількість
600 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сагайдачного, будинок 26
На карті
Бензин А-95
Кількість
2900 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сагайдачного, будинок 26
На карті
Бензин А-95
Кількість
2900 літр
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вул.Сагайдачного, будинок 26
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАДА-0ИЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40343710
-
Контактна особа:
Волошин Надія Тарасівна 380966059558 k2lada@ukr.net
-
Адреса:
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вулиця Січових Стрільців, будинок 202
Ціна пропозиції
307 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:21
Документи
0
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАДА-0ИЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40343710
-
Контактна особа:
Волошин Надія Тарасівна 380966059558 k2lada@ukr.net
-
Адреса:
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вулиця Січових Стрільців, будинок 202
Ціна пропозиції
307 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:21
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
3ca96fb8123849339fefad3927503d12
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012245-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ЛАДА-0ИЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40343710
-
Адреса:
77662, Україна, Івано-Франківська область, смт Перегінське, вулиця Січових Стрільців, будинок 202
Номер договору:
58/242
Сума договору:
307 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
255 833.33 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний