• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)

1 358 700.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
17
год
58
хв
18
сек
Гарантія - 13 587.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: b30987261e9440c1a41734eb25ae4e75
Внутрішній номер закупівлі: 30245503
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012225-a   
Замовник: Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»
Контактна особа: Наталія Миколаївна Кольба +380532609579, +380532609579 pokod.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 358 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:19 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 08.09.2026 15:18

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 358 700.00 Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія