-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Оголошено тендер
1 630 440.00
UAH
Номер:
84313166103748088fd38f7cb521bd40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014546-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02008951
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 7а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство «Полтавський обласний клінічний онкологічний диспансер Полтавської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
02008951
-
Адреса:
36011, Україна, Полтавська область, м. Полтава, вул. Миколи Дмитрієва, 7а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 630 440.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Код ДК 021:2015: 09310000-5 Електрична енергія
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
31.08.2026 17:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоІнше
Описвідшкодування орендарів
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума125 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2020 - Спеціалізована стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяПолтавська
Сума1 505 440.00 UAH