• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки (Вінницька область)

Завершена

3 333.00 UAH без ПДВ
Номер: a36343f391d34bf0bf3fefc266be8f4e
Внутрішній номер закупівлі: 30245507
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012229-a   
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Контактна особа: Вітринська Інна 380964662404 vin-probation@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 3 333.00 UAH без ПДВ
Умови оплати:
надання послуг - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Заправка картриджа БФП HP LaserJetPro M428
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Незалежності,9 На карті
Заправка картриджа БФП Pantum M6550MW
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 4 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Незалежності,9 На карті
Відновлення картриджа БФП Pantum M6550MW
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Незалежності,9 На карті
Відновлення картриджа БФП HP LaserJetPro M428
Код ДК 021:2015: 50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної техніки
Кількість 2 послуга
Період постачання 31.08.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 24500, Україна, Вінницька область, Ямпіль, вул.Незалежності,9 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Гончарук Володимир Петрович
Ціна пропозиції 3 333.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:19
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 5ccabaf4cfd34f47b1f4acd78630fca9
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012229-a-a1
Постачальник: ФОП Гончарук Володимир Петрович
Номер договору: 42-З
Сума договору: 3 333.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Заправка картриджа БФП HP LaserJetPro M428: 250.00000 UAH без ПДВ
Заправка картриджа БФП Pantum M6550MW: 250.00000 UAH без ПДВ
Відновлення картриджа БФП Pantum M6550MW: 333.50000 UAH без ПДВ
Відновлення картриджа БФП HP LaserJetPro M428: 333.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 14:10
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №42-З від 31.08.2026.pdf