-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Системи та пристрої нагляду та охорони
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012222-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
2 106 284.17
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
06
дн
13
год
04
хв
28
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
122131d1fdce4b04af15c2e432ed4f93
Внутрішній номер закупівлі:
30245502
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012222-a
Замовник:
Управління поліції охорони в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108934
-
Адреса:
65074, Україна, Одеська область, м.Одеса, Малиновський р-н, вул. Академіка Філатова, 70 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Едуард Бурлака +380487408108 odesaburlaka@gmail.com http://www.guard.np.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 106 284.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 18:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 18:19 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 18:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 106 284.17 Системи та пристрої нагляду та охорони