-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Системи та пристрої нагляду та охорони
Оголошено тендер
2 527 541.00
UAH
Номер:
98ab3b306e164bdaa742fecec6649d7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-014486-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління поліції охорони в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108934
-
Адреса:
65074, Україна, Одеська область, м.Одеса, Малиновський р-н, вул. Академіка Філатова, 70 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Управління поліції охорони в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108934
-
Адреса:
65074, Україна, Одеська область, м.Одеса, Малиновський р-н, вул. Академіка Філатова, 70 А
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 527 541.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Системи та пристрої нагляду та охорони
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
Дата опублікування:
31.08.2026 17:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума2 527 541.00 UAH