• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 08:00)

339 860.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
10
год
38
хв
19
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: c4afd037e0fc47339a45480f5951a1f5
Внутрішній номер закупівлі: 30245504
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012227-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "Національний фонд інвестицій України"
Контактна особа: Марина Гужва +380674277574 m.guzhva@nif.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 339 860.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:19 - 08.09.2026 08:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 11:01

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴339 860.00 Комп’ютерне обладнання (код ДК 021:2015)-30230000-0