• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Оборонна закупівля
  • Без аукціону

Конструкційні матеріали, код за ДК 021-2015: 44000000-0 «Конструкції та конструкційні матеріали: допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)» (8.39)

Завершена

124 989.02 UAH з ПДВ
Номер: 17cf7f5d1f974887af865a2f2f4b2f15
Внутрішній номер закупівлі: 30245527
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012248-a   
Замовник: Військова частина А4948
Контактна особа: СМОТРИЧ Сергій Іванович +380664350270 a4948upovn_osoba@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 124 989.02 UAH з ПДВ
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
підписання договору - 100%
Додаткова ознака: Оборонна закупівля

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Конструкційні матеріали
Код ДК 021:2015: 44000000-0 Конструкції та конструкційні матеріали; допоміжна будівельна продукція (крім електроапаратури)
Кількість 37 одиниця
Період постачання до 10.09.2026
Місце постачання Україна, Дніпропетровська область На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
Ціна пропозиції 124 989.02 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:22
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 797e8df3977a444e9af93dff240720f9
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012248-a-a1
Постачальник: Оборонний постачальник
Номер договору: 28/08/26-1
Сума договору: 124 989.02 UAH з ПДВ
Сума договору: 104 157.52 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Конструкційні матеріали: 3 378.08160 UAH без ПДВ
Період дії договору: 28.08.2026 00:00 - 01.12.2026 23:59
Дата підписання: 28.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний