• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Технічне переоснащення системи кондиціювання у м. Львові - 45331200-8

Місце здійснення технічного переоснащення: м. Львів. Точну адресу надання послуг Національний банк повідомляє Контрагенту на офіційну електронну адресу протягом 5 (п’яти) робочих днів з дати підписання Договору Сторонами. Обсяги здійснення технічного переоснащення визначено у Додатку 2 “Специфікація” та “Технічні вимоги” до тендерної документації. Технічне переоснащення включає демонтаж існуючої витяжної системи вентиляції грошового сховища та інших елементів (далі – демонтаж), поставку нового інженерного та технологічного устаткування (далі – устаткування), монтаж та пусконалагоджування устаткування, інші послуги передбачені Договором. Строк здійснення технічного переоснащення в повному обсязі до 31.12.2026. Контактні особи: з технічних питань: Володимир МАТВІЄНКО, старший менеджер, телефон. (044) 521-87-97, (050) 416-43-98, електронна адреса: Volodymyr.Matviienko@bank.gov.ua з організаційних питань: Катерина СПІВАК, старший менеджер, телефон: (050) 313-45-94, електронна адреса: Kateryna.Spivak@bank.gov.ua

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)

2 365 875.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
12
год
36
хв
24
сек
Гарантія - 60 000.00 UAH Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 405fd61d3c954c7eb220e787feb68492
Внутрішній номер закупівлі: 30245510
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012232-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Ольга Скічко +380442540108, +380677908565 olha.skichko@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 2 365 875.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 18:19 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 18:19 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження: 31.08.2026 18:19 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 15:31

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 365 875.00 Технічне переоснащення системи кондиціювання у м. Львові - 45331200-8