-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне переоснащення системи кондиціювання у м. Львові - 45331200-8
Оголошено тендер
2 839 050.00
UAH
Номер:
871af3266e4d4e65bdd1a18192302899
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-22-003811-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 839 050.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Технічне переоснащення системи кондиціювання у м. Львові - 45331200-8
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботи
Дата опублікування:
22.07.2026 11:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума2 839 050.00 UAH