-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю мета...×-
Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку
- ID: UA-2026-08-31-010220-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243500
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" ЄДРПОУ: 40081237ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 20:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Технічний нагляд за проведенням капітального ремонту покрівлі житлового будинку за адресою...×-
Технічний нагляд за проведенням капітального ремонту покрівлі житлового будинку за адресою: вулиця Парково-Сирецька, 11 у Шевченківському районі м. Києва (Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт)
- ID: UA-2026-08-31-010229-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243498
Управління житлово-комунального господарства Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації ЄДРПОУ: 37470160ДК 021:2015: 71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
39830000-9 - Продукція для чищення- ID: UA-2026-08-31-010245-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243497
ДК 021:2015: 39830000-9 Продукція для чищенняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Технічне обслуговування TCA 6R (мобільна рентгенівська система) (ДК 021:2015 "5042000...×-
Технічне обслуговування TCA 6R (мобільна рентгенівська система) (ДК 021:2015 "50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання")
- ID: UA-2026-08-31-010221-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243496
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" СУМСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05519480ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 09:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
вода солодка газована. вода мінеральна газована, вода мінеральна негазована- ID: UA-2026-08-31-010246-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243495
Комунальний заклад вищої освіти "Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського" ЄДРПОУ: 02904160ДК 021:2015: 15980000-1 Безалкогольні напоїАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування вихованців закладу дошкі...×-
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Морозівський ЗДО «Сонечко» Брусилівської селищної ради)
- ID: UA-2026-08-31-010227-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243493
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району- ID: UA-2026-08-31-010216-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243491
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА ЄДРПОУ: 04349538ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги сторонніх фахівців м.Полтава вул.Михайла Токаревського,буд.6- ID: UA-2026-08-31-010217-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243490
Комунальна установа Полтавської обласної ради з експлуатації адміністративних будівель ЄДРПОУ: 38610131ДК 021:2015: 79130000-4 Юридичні послуги, пов’язані з оформленням і засвідченням документівЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015:33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки(Рушн...×-
ДК 021:2015:33760000-5 - Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки(Рушник візькі "Z-Z"Z зелені "Кохавинка"220*230 200 шт.)
- ID: UA-2026-08-31-010208-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243488
КЗ Комунальне некомерційне підприємство " Судововишнянська міська лікарня" Судововишнянської міської ради Львівської області ЄДРПОУ: 41151514ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 13 Рівненської міськ...×-
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею № 13 Рівненської міської ради
- ID: UA-2026-08-31-010211-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243485
КУ Рівненський ліцей №13 ЄДРПОУ: 13970562ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплект газозварника- ID: UA-2026-08-31-010209-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243483
Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575) ЄДРПОУ: 14373294ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гар...×-
код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 37.)
- ID: UA-2026-08-31-010212-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243482
Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради ЄДРПОУ: 20559092ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Хліб цільнозерновий з пшеничного борошна, з високим вмістом харчових волокон та з обмежени...×-
Хліб цільнозерновий з пшеничного борошна, з високим вмістом харчових волокон та з обмеженим вмістом солі, який не перевищує 0,45 грама на 100 грамів хліба,хліб пшеничний, хліб житньо-пшеничний)
- ID: UA-2026-08-31-010210-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243481
Чортківський академічний ліцей імені Романа Ільяшенка Чортківської міської раді Тернопільської області ЄДРПОУ: 21168850ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдини...×-
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
- ID: UA-2026-08-31-010199-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243479
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 26473919ДК 021:2015: 18410000-6 Спеціальний одягПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій орга...×-
Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
- ID: UA-2026-08-31-010202-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30243478
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 01998803ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 10.09.26 17:00)
-