• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплект газозварника

Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" від 25.12.2015 № 922-VIII (зі змінами) та з урахуванням Постанови КМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» (зі змінами).

  • Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
Період подачі пропозицій

до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 11:00)

13 824.00 UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
17
год
01
хв
59
сек
Довідка МВС Пов'язаний план Розрахувати вартість участі
Номер: 0ae1f63b7e274016b5e5c122a5f934bd
Внутрішній номер закупівлі: 30243483
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010209-a   
Замовник: Головний логістичний центр Державної прикордонної служби України (військова частина 1575)
Контактна особа: Прядка Вадим Геннадійович 380992668725 GLC_1575@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42660000-0 Інструменти для паяння м’яким і твердим припоєм та для зварювання, машини та устаткування для поверхневої термообробки і гарячого напилюванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 13 824.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 31.08.2026 16:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 31.08.2026 16:23 - 08.09.2026 11:00
Період оскарження: 31.08.2026 16:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон: з 09.09.2026 13:37

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴13 824.00 Комплект газозварника