-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010216-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
1 271 646.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
00
год
12
хв
23
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
7a528629f07f4af6aa5fb37baa65509d
Внутрішній номер закупівлі:
30243491
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010216-a
Замовник:
ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
04349538
-
Адреса:
90123, Україна, Закарпатська область, с.Заріччя, вул.Центральна, б/н
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Надія Корнієнко-Батрин +380976414629 zaricharada@ukr.net https://zarichansca-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 271 646.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:23 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:23 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:23 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 12:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 271 646.00 Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району