• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району

Оголошено тендер

1 525 975.20 UAH
Номер: e0f81873a8d54a8d884be7782e80f171
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012252-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Замовник: ЗАРІЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА
Очікувана вартість: 1 525 975.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт вулиці Тичини в с.Заріччя, Хутського району
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.08.2026 16:12

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗарічанська
Сума1 525 975.20 UAH