-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010220-a
Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 20:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 09.09.26 20:00)
64 100.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
02
год
01
хв
53
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
b82fbf6780b44543ab0c03430c380f7b
Внутрішній номер закупівлі:
30243500
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010220-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Главін Максим Юрійович 056 7933549 m.glavin@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
64 100.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:23 - 06.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:23 - 09.09.2026 20:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:23 - 06.09.2026 00:00
Аукціон:
з 10.09.2026 12:01
Тендерна документація
- Лот №1 ₴30 350.00 Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність
- Лот №2 ₴33 750.00 Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку