• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку

Оголошено тендер

76 920.00 UAH
Номер: 1316fccc7e884f50b505eb713e0ec530
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-011680-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Замовник: РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Очікувана вартість: 76 920.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лот 1 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на вибухонебезпечність Лот-2 - Послуги з атестації (переатестації) працівників на право проведення контролю металобрухту на хімічну безпеку
Примітки: Лот 1 - 36 420,00 грн, Лот 2 - 40 500,00 грн
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістів
Дата опублікування: 31.08.2026 15:55

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума76 920.00 UAH