-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010199-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
259 820.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
07
дн
06
год
01
хв
56
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9b0e61364c6549fabe3f1ea997330842
Внутрішній номер закупівлі:
30243479
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010199-a
Замовник:
ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ, НАЦІОНАЛЬНОСТЕЙ ТА РЕЛІГІЙ БУЧАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
26473919
-
Адреса:
08292, Україна, Київська область, Буча, Україна,Київська область, м.Буча, вул.Героїв Майдану, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ярохно Олена Леонідівна 380988821904 052225aav@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
18410000-6 Спеціальний одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
259 820.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:22 - 05.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:22 - 08.09.2026 00:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:22 - 05.09.2026 00:00
Аукціон:
з 08.09.2026 13:14
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴259 820.00 Спортивні костюми та футболки за кодом національного класифікатора України 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» 18410000-6 Спеціальний одяг