• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

код ДК 021:2015: 55320000-9 - Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 37.)

Завершена

105 300.00 UAH без ПДВ
Номер: dd437363266d4861bdd91b4048a44fde
Внутрішній номер закупівлі: 30243482
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010212-a   
Замовник: Ліцей № 5 Івано-Франківської міської ради
Контактна особа: Микитюк Людмила Олександрівна 380977313292 hos.luda.if@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником Так як рішення Івано-Франківської міської ради про встановлення граничних вартостей харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради, було прийнято 27 серпня 2026 року, це унеможливлює вчасне проведення та дотримання термінів проведення, що визначені Особливостям та Законом, відкритих торгів по закупівлі послуг з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі ліцею №1 Івано-Франківської міської ради на вересень-грудень 2026 року (далі - Послуга) та унеможливлює надання Послуги з 01 вересня 2026 року. Тому, для забезпечення та організації вчасного та якісного надання послуг з одноразомвого гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею №1 Івано-Франківської міської ради за адресою м. Івано-Франківськ, Довга, 37 з 01 вересня 2026 року по 17 вересня 2026 року (період, який необхідний для проведення відкритих торгів на закупівлю послуг з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею № 5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради до кінця грудня 2026 року включно), враховуючи основні умови застосування нагальної потреби: непередбачуваність - до 27.08.2026р. не було встановлено граничних вартостей харчування, що не дозволяло скласти технічне завдання; брак часу - не достатньо часу для проведення відкритих торгів, щоб розпочати надання послуг з організації гарячого харчування учнів з 02 вересня 2026 року та документальне підтвердження - рішення 64 сесії Івано-Франківської міської ради від 27.08.2026 р № 178-64 «Про встановлення вартості харчування учнів, які здобувають початкову, базову та профільну середню освіту у закладах загальної середньої освіти комунальної форми власності Івано-Франківської міської ради», враховуючи, що навчальний процес та обов`язок забезпечення дітей харчуванням розпочинається з 01.09.2026 року, враховуючи те, що дотримання строків для проведення відкритих торгів (які становлять не менше 15-20 днів) є об`єктивно неможливим, оскільки це призведе до зриву організації харчування та порушення ст.56 ЗУ «Про освіту»; виникає нагальні потреба у здійснення даної Закупівлі
Очікувана вартість: 105 300.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації харчування (Послуги з організації гарячого харчування учнів 10 класів Ліцею №5 Івано-Франківської міської ради (аутсорсинг), які навчаються на базі Ліцею № 1 Івано-Франківської міської ради за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Довга, 37.)
Код ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчування
Кількість 1 послуга
Період постачання 02.09.2026 - 17.09.2026
Місце постачання 76018, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, вулиця Франка, будинок 19 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Бойчук Лариса Альбертівна
Ціна пропозиції 105 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:23
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 65460cd06d3243a388472039b1407350
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010212-a-a1
Постачальник: ФОП Бойчук Лариса Альбертівна
Номер договору: 9
Сума договору: 105 300.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 12:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 9.pdf