• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Морозівський ЗДО «Сонечко» Брусилівської селищної ради)

Завершена

341 697.60 UAH без ПДВ
Номер: 71425c2a4bfc4b8daa58af5d53f0df64
Внутрішній номер закупівлі: 30243493
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-010227-a   
Замовник: Морозівський заклад дошкільної освіти "Сонечко" Брусилівської селищної ради
Контактна особа: Ольга Пашинська +380962946495 prozorozdo@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування: Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість: 341 697.60 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021:2015 55520000-1 Кейтерингові послуги (послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Морозівський ЗДО «Сонечко» Брусилівської селищної ради)
Код ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 12634, Україна, Житомирська область, село Морозівка, вул. Миру, будинок 3 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
Ціна пропозиції 341 697.60 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 16:24
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 70cfced356a1427ba13a617fb27ae1b9
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-010227-a-a1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВІТ ІНВЕСТ СІТ"
Номер договору: 3108
Сума договору: 341 697.60 UAH без ПДВ
Період дії договору: 31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 16:17
Статус:
Підписаний
pdf
договір-ХАРЧУВАННЯ.pdf