-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-010202-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 17:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 9 днів (до 10.09.26 17:00)
889 200.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
09
дн
17
год
12
хв
19
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
9db505715eb449ebb0716e7046ba6a05
Внутрішній номер закупівлі:
30243478
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-010202-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998803
-
Адреса:
66300, Україна, Одеська область, Подільськ, ПРОСПЕКТ ПЕРЕМОГИ, будинок 23
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Паламарчук А.А. 380951851192 alyonapalam@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організмуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
889 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.08.2026 16:22 - 07.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
31.08.2026 16:22 - 10.09.2026 17:00
Період оскарження:
31.08.2026 16:22 - 07.09.2026 00:00
Аукціон:
з 11.09.2026 12:02
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴889 200.00 Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму