• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму

Оголошено тендер

951 444.00 UAH
Номер: 827b4b16be534ac79ba7aada70a6256f
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-31-012349-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 951 444.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код згідно ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Дата опублікування: 31.08.2026 16:15
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Тотальні ендопротези кульшового суглоба безцементної фіксації
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 5 комплект
Період постачання до 31.12.2026
Тотальні ендопротези колінного суглоба цементної фіксації
Код ДК 021:2015: 33180000-5 Апаратура для підтримування фізіологічних функцій організму
Кількість 3 комплект
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума951 444.00 UAH