-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Яблука- ID: UA-2026-08-31-012350-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245623
Комунальний заклад Львівської обласної ради Професійно-технічне училище-інтернат професійної реабілітації учнів-інвалідів м. Самбора ЄДРПОУ: 03191584ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з централізованого водопостачання за кодом 65110000-7 - Розподіл води згідно ДК 02...×-
Послуги з централізованого водопостачання за кодом 65110000-7 - Розподіл води згідно ДК 021:2015 ЄЗС
- ID: UA-2026-08-31-012342-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245622
ОДЕСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ЄДРПОУ: 45862901ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Сервісно технічне обслуговування комп’ютерного томографу Asteion S4, виробництва Toshiba (...×-
Сервісно технічне обслуговування комп’ютерного томографу Asteion S4, виробництва Toshiba (ДК 021:2015:50420000-5 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання)
- ID: UA-2026-08-31-012344-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245621
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВОЛИНСЬКА ОБЛАСНА ПСИХІАТРИЧНА ЛІКАРНЯ М.ЛУЦЬКА" ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 05384318ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Комплекс безпілотний авіаційний "Лелека-100М2"- ID: UA-2026-08-31-003378-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245620
Військова частина А2062 ЄДРПОУ: 26614194ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації шкільного харчування учнів Рівненського ліцею "Гармонія"- ID: UA-2026-08-31-012340-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245617
Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради ЄДРПОУ: 25675242ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
15530000-2 Вершкове масло- ID: UA-2026-08-31-012339-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245615
ТЕРЕБЛЯНСЬКИЙ ОПОРНИЙ ЛІЦЕЙ БУШТИНСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ТЯЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ ЄДРПОУ: 38850870ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоЗавершена -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Паперові рушники га туалетний папір (Код ДК021: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинк...×-
Паперові рушники га туалетний папір (Код ДК021: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветки)
- ID: UA-2026-08-31-012337-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245613
Школа І-ІІІ ступенів № 213 Деснянського району міста Києва ЄДРПОУ: 03598765ДК 021:2015: 33760000-5 Туалетний папір, носові хустинки, рушники для рук і серветкиЗавершена -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Сіль технічна; 14410000-8: Кам’яна сіль за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника- ID: UA-2026-08-31-012334-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245612
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СЛУЖБА КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА" ПІВДЕННОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 30055111ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 8 днів (до 09.09.26 00:00)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Бабченського ліцею Солотвинської селищної...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Бабченського ліцею Солотвинської селищної ради ДК 021:2015 - 55320000-9 Послуги з організації харчування (конкретна назва :55321000-6 Послуги з готування їжі )
- ID: UA-2026-08-31-012331-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245611
Бабченський ліцей Солотвинської селищної ради Івано-Франківського району Івано-Франківської області ЄДРПОУ: 23805676ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Шкільне обладнання, засоби навчання та навчальне приладдя для оснащення кабінетів- ID: UA-2026-08-31-012326-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245609
Берегометська селищна рада ЄДРПОУ: 04416996ДК 021:2015: 39160000-1 Шкільні мебліПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дизельне паливо ЄВРО-5- ID: UA-2026-08-31-012332-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245607
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УЖГОРОДСЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ" УЖГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЄДРПОУ: 41395817ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистилятиПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 10 днів (до 11.09.26 18:04)
-
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти Манявсь...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів закладу загальної середньої освіти Манявський ліцей Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-08-31-012327-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245606
Манявський ліцей Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23805692ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів загальної середньої освіти Кривецької гімн...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів загальної середньої освіти Кривецької гімназії Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-08-31-012329-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245605
Кривецька гімназія Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23805717ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Монастирчанської гімназії Солотвинської се...×-
Послуги з організації гарячого харчування учнів Монастирчанської гімназії Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
- ID: UA-2026-08-31-012330-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245604
Монастирчанська гімназія Солотвинської селищної ради ЄДРПОУ: 23802831ДК 021:2015: 55320000-9 Послуги з організації харчуванняАктивна -
-
-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо...×-
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.; Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.; Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.; Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.
- ID: UA-2026-08-31-012320-a
- Дата створення : 31.08.26
- Внутрішній номер закупівлі: 30245603
Головне управління Національної поліції в Житомирській області ЄДРПОУ: 40108625ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоПеріод подачі пропозиційдо закінчення періоду залишилося 7 днів (до 08.09.26 00:00)
-