-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з організації гарячого харчування учнів Монастирчанської гімназії Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012330-a
Завершена
292 776.00
UAH без ПДВ
Номер:
0eaa8a23303f485cbcb1d668f22ef7cf
Внутрішній номер закупівлі:
30245604
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-31-012330-a
Замовник:
Монастирчанська гімназія Солотвинської селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
23802831
-
Адреса:
77752, Україна, Івано-Франківська область, Монастирчани, Івано-Франківська обл, Івано-Франківський р-н, с. Монастирчани, вул. Шкільна 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юрків Марія Василівна +380682491204 yurkivmv24@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
3c1a96db992744c0afd79c88d4d0e3a3 Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
292 776.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з організації гарячого харчування учнів Монастирчанської гімназії Солотвинської селищної ради за ДК 021:2015 – 55320000-9 «Послуги з організації харчування» (конкретний код ДК 021:2015 – 55321000-6 «Послуги з готування їжі»).
Кількість
4323 послуга
Період постачання
до 31.12.2026
Місце постачання
77752, Україна, Івано-Франківська область, с. Монастирчани, вул. Шкільна, 1
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Вінтоняк Олена Омельянівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3024004981
-
Контактна особа:
Вінтоняк Олена Омельянівна 0967820810 olenavintoniak@gmail.com
-
Адреса:
77752, Україна, Івано-Франківська область, с. Монастирчани, вул. Лесі Українки, 10
Ціна пропозиції
292 776.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:38
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
fedffb70951241e3806d83ffc481a875
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-31-012330-a-a1
Постачальник:
ФОП Вінтоняк Олена Омельянівна
×
-
Код ЄДРПОУ:
3024004981
-
Адреса:
77752, Україна, Івано-Франківська область, с. Монастирчани, вул. Лесі Українки, 10
Номер договору:
2
Сума договору:
292 776.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
31.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
31.08.2026 00:00
Статус:
Підписаний