-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.; Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.; Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.; Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.
Тендер Prozorro UA-2026-08-31-012320-a
Найменування замовника: Головне управління Національної поліції в Житомирській області. Код згідно з ЄДРПОУ замовника: 40108625. Категорія замовника: Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у п. 1 ч. 1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі". Назва предмета закупівлі: ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.; Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.; Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.; Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі 2 133 333,33 грн. (Два мільйона сто тридцять три тисячі триста тридцять три гривнi 33 копійки) без ПДВ. Код економічної класифікації видатків бюджету: 2275. Вид закупівлі: відкриті торги з особливостями. Орієнтовний початок проведення: серпень 2026 року.
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
до закінчення періоду залишилося 6 днів (до 08.09.26 00:00)
Розрахунок оплати за участь
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴682 666.67 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.;
- Лот №2 ₴341 333.33 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.;
- Лот №3 ₴426 666.66 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.;
- Лот №4 ₴682 666.67 ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.;