-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.; Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.; Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.; Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.
Оголошено тендер
2 560 000.00
UAH
Номер:
eb1d6ec48078407eab65b5d22a782ef9
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-31-013899-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Житомирській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108625
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 560 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети)
Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.;
Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.;
Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.;
Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.
Примітки:
1. Місце знаходження замовника: в межах Житомирської області.
2. Категорія замовника: правоохоронні органи держави.
3. Вид закупівлі: Відкриті торги з особливостями.
4. Кошти загального фонду державного бюджету.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
31.08.2026 17:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Лот 1 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.
Кількість
40 тонна
Період постачання
(не задано)
Лот 2 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 20 т.
Кількість
20 тонна
Період постачання
(не задано)
Лот 3 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 25 т.
Кількість
25 тонна
Період постачання
(не задано)
Лот 4 - ДК 021:2015:09110000-3 Тверде паливо (пелети) - 40 т.
Кількість
40 тонна
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума2 560 000.00 UAH