• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

Послуги з централізованого водопостачання за кодом 65110000-7 - Розподіл води згідно ДК 021:2015 ЄЗС

Завершена

6 749.52 UAH з ПДВ
Номер: e3f0da53235e46929d61126bb1373eea
Внутрішній номер закупівлі: 30245622
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-31-012342-a   
Замовник: ОДЕСЬКЕ МІЖРЕГІОНАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ
Контактна особа: Олена Бобкова +380950010220 odmj@ukr.net https://just-odesa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл водиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Умова застосування: Відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Відповідно до пункту 13 Особливостей, а саме аб. 4 пп. 5, придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн. гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, коли роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання в одному з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Керуючись вищевказаним положенням законодавства, Замовник проводить закупівлю послуг з централізованого водопостачання шляхом укладення прямого договору, на підставі відповідного обґрунтування.
Очікувана вартість: 6 749.52 UAH з ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з централізованого водопостачання
Код ДК 021:2015: 65111000-4 Розподіл питної води
Кількість 100 метр кубічний
Період постачання 01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 65101, Україна, Одеська область, м. Балта, вул. 30 років Перемоги, 24 На карті
Абонентське обслуговування
Код ДК 021:2015: 65110000-7 Розподіл води
Кількість 12 місяць
Період постачання 01.01.2026 - 31.12.2026
Місце постачання 65101, Україна, Одеська область, м. Балта, вул. 30 років Перемоги, 24 На карті

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЛТАВОДОКАНАЛ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Ціна пропозиції 6 749.52 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
31.08.2026 18:34
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: 63756032e7764190ae3346ca50e73deb
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-31-012342-a-a1
Постачальник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БАЛТАВОДОКАНАЛ" БАЛТСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Номер договору: 76/26
Сума договору: 6 749.52 UAH з ПДВ
Сума договору: 5 624.60 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: Послуги з централізованого водопостачання: 65.64000 UAH без ПДВ
Абонентське обслуговування: 15.46000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 01.01.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 31.08.2026 10:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір Балта водопостачання.pdf